Kodėl HOSTEX?

Ilgametė patirtis rinkoje
Hostingo paslaugas pradėjome teikti 1996-aisias. Talpinome vienus pirmųjų lietuviškų tinklapių: limarko.lt, statyba.lt, bmw.lt. Ir šiandien jie tebėra HOSTEX klientai. Mūsų įmonėje gimė naujienų portalas Delfi.lt.
Geriausias aptarnavimas
Klientų apklausa rodo, kad 90% HOSTEX klientų rekomenduotų mūsų paslaugas kitiems. Maloniai ir greitai aptarnaujame visus klientus - nuo mažų įmonių iki didžiausių interneto portalų.
Kokybė be kompromisų
Einame ne pigiausiu, o patikimiausiu keliu. Naudojame komercinę virtualizacijos bei paslaugų valdymo įrangą, patikimus ir laiko patikrintus serverius.
Pagalba - nemokamai
Didžiąją dalį klientų problemų išsprendžiame greičiau nei per 15 minučių. Smulkias klaidas ar nesklandumus padėsime išspręsti nemokamai net jei nesate užsakę administravimo paslaugos.
Konkurencinga kaina
Nors teikiame išskirtinai kokybiškas paslaugas, mūsų siūlomų paslaugų kainos yra vienos geriausių rinkoje. Tai galime pasiekti turėdami didelį klientų ratą bei efektyvius paslaugų teikimo ir klientų aptarnavimo procesus.
Nuosava infrastruktūra
Valdome nuosavus duomenų centrus. Dėl to galime kontroliuoti visą paslaugos teikimo procesą ir užtikrinti didžiausią pasiekiamumą. Pagrindinio HOSTEX duomenų centro pasiekiamumas yra 100%.
 
 
Tarp mūsų klientų yra: 

Mūsų partneriai: 

Technologijų partneriai: