SSL sertifikatai

Duomenų saugumas - svarbi sąlyga apsiperkant internete, naudojantis el. bankininkystės sistemomis ir ne tik. Žinodami, kad tradiciniai interneto protokolai neužtikrina saugaus duomenų perdavimo tarp vartotojo kompiuterio ir serverio, interneto vartotojai vis daržniau ieško SSL sertifikato "spynelės".

Kodėl reikia SSL sertifikato?

Apsaugokite el. parduotuvę. SSL sertifikatas privalomas interneto parduotuvėms, el. bankininkystės sistemoms, finansiniams tinklapiams ir kitiems, dirbantiems su konfidencialia informacija.

Įgaukite lankytojų pasitikėjimą.
SSL sertifikatu užtikrinamas tinklapio tapatumas ir duomenų šifravimas didina lankytojų pasitikėjimą. Dėl to jie mygtuką "Pirkti" spaudžia dažniau, o Jūsų pajamos dėl to didėja.

Apsaugokite persiunčiamą jautrią informaciją.
Duomenys keliaudami tarp lankytojo kompiuterio ir serverio nebus perskaityti arba pakeisti trečių šalių. Tai užtikrina sudėtingiausi karinio lygio algoritmai.

Speciali žymė.
Tinklapio saugumą ir tapatumą lankytojams užtikrins specialus elektroninis antspaudas, nesunkiai įdiegiamas bet kuriame tinklapyje.

Panaudojimo scenarijai

El. komercijos apsauga. Nemaža dalis vartotojų nedrįsta pirkti internetu bijodami duomenų vagystės. Sertfikatas leidžia apsaugoti Jūsų ir Jūsų klientų pinigus ir išvengti saugumo incidentų.

Turinio valdymo sistemų apsauga. Dažniausiai svetainių priežiūrai jungiamasi iš skirtingų kompiuterių, dėl to kritiškai svarbu, kad prisijungimo duomenys nebūtų paviešinti ir piktavaliai negalėtų pakeisti Jūsų svetainės turinio.

Konfidencialios informacijos tvarkymas. Tinklapiuose, kuriuose lankytojai įveda savo savo asmeninę informaciją arba skaito tik jiems skirtas žinutes, duomenų šifravimas leis lankytojams jaustis saugiau.

"Elektroninis pasas". SSL sertifikatas - tai elektroninis dokumentas, išduotas patikrinus įmonės registracijos dokumentus ir/arba teises į naudojamą domeną.

Kaip užsisakyti?

1. Pasirinkite sertifikatą žemiau ir spauskite "Užsakyti".

2. Pateikite informaciją apie užsakomą sertifikatą, įmonės registracijos pažymėjimą ir sertifikato užklausą (CSR), jeigu sertifikatą talpinsite ne mūsų administruojamame serveryje. Išsamias instrukcijas jums atsiųsime el. paštu.

3. Pateiksime jums sukurtą sertifikatą arba įdiegsime į jūsų serverį patys, jeigu jūsų tinklapis talpinamas mūsų įmonėje.Sertifikatas Paskirtis Ką suteikia?
Kaina

Rapid SSL Tik domenui Šifruoja persiunčiamą informaciją.
57.63
 40.32 € metams

Rapid SSL Wildcard
Tik domenui ir visiems subdomenams
Šifruoja informaciją domenui ir visiems subdomenams (www.domenas.lt, shop.domenas.lt ir tt.)
144.52 99.99 € metams
Instant SSL Įmonei ir domenui Šifruoja informaciją ir užtikrina svetainės tapatumą. Sertifikatui išduoti reikalinga įmonės registracijos pažymejimo kopija.
115.56 99.99 € metams
Instant SSL Premium Wildcard
Įmonei, domenui ir visiems subdomenams
Šifruoja informaciją ir užtikrina svetainės tapatumą, bei galioja visiems subdomenams. Sertifikatui išduoti reikalinga įmonės registracijos pažymejimo kopija.
492.06 349.99 € metams
True Business ID with EV
Įmonei ir domenui + žalia juosta naršyklėje!
Svetainės lankytojai matys "žalią juostą" naršyklėje. Sertifikatui išduoti įmonės duomenys tikrinami ypatingai kruopščiai. 405.18 283.63 € metams

Kainos nurodytos be PVM.

Kaip sutaupyti?

Pasirinkite tinkamą sertifikatą. Turinio valdymo sistemos naudotojams ir kitiems, kuriems užtenka tik duomenų šifravimo, galima naudoti ir sertifikatą kuris patvirtina tik teises į domeną. Jei naudosite keletą adresų, rinkites multi-domain sertifikatą.

Užsakykite ilgesniam periodui. Užsakius ilgesniam periodui, ne tik gausite nuolaidą, bet ir rečiau reikes rūpintis, kad pasibaigus sertifikato galiojimo laikui lankytojus išgasdins pranešimas apie negaliojantį sertifikatą.

Parduokite daugiau. Jūsų lankytojai turi žinoti, kad jūsų tinklapis saugus. Reklamuokite savo lankytojams ne tik savo prekes ar paslaugas, bet ir SSL sertifikatu apsaugoto tinklapio privalumus. Leiskite jiems naršyti saugiai.SSL duomenų kodavimas
- populiari technologija (angl. Secure Socket Layer) duomenų apsikeitimo tarp serverio ir interneto naršyklės saugumo užtikrinimui. SSL technologijos naudojimas būtinas elektroninėms parduotuvėms ir kitiems tinklapiams, kuriuose svarbus apsikeičiamų duomenų saugumas.

SSL sertifikatas - elektroninis dokumentas užtikrinantis sklandų SSL technologiją naudojančios interneto svetainės veikimą ir leidžiantis svetainės lankytojams nustatyti svetainės valdytojų tapatybę.

Esame oficialus Comodo partneris, todėl dokumentus reikalingus sertifkato užsakymui galime patikrinti patys.


SSL naudojimo reikalavimai

SSL kodavimas teikiamas su visais svetainių talpinimo ir virtualių dedikuotų serverių planais. Svetainių talpinimo paslaugai reikalingas atskiras IP adresas. Virtualaus dedikuoto serverio paslaugai atskiras IP adresas suteikiamas nemokamai.

Klientams naudojantiems mūsų svetainių talpinimo ir virtualių dedikuotų serverių paslaugas SSL sertifikato užklausos sukurimą ir gauto SSL sertifikato įdiegimą į serverį atliekame nemokamai.


Turite papildomų klausimų? Kreipkites į Pagalbos tarnybą.