HOSTEX internetinės parduotuvės

Pradėkite verslą internete per valandą! Padidinkite pardavimus išplėsdami savo klientų ratą visame pasaulyje ir suteikite galimybę savo pirkėjams apsipirkti neišeinant iš namų. Nuo el. parduotuvės užsakymo iki pirmos prekės pateikimo nepraeis nė valanda.

Padidinkite pajamas

Elektroninės parduotuvės pagalba parduokite klientams visame pasaulyje. Tik internetu galėsite mažiausiomis sąnaudomis pritraukti naujų pirkėjų iš užsienio šalių. Gal Jūsų produktai bus patrauklūs pirkėjams iš JAV? Parduotuvė veiks 24 valandas per parą, be išeiginių, net švenčių dienomis!

Sumažinkite išlaidas

Jums nebereikės mokėti patalpų nuomos, samdyti pardavėjų bei sandėlio darbuotojų. Laikas - pinigai, naujas prekes pardavimui galėsite pasiūlyti akimirksniu. El. Parduotuvė leis ženkliai sumažinti išlaidas rinkodarai bei reklaminėms kampanijoms.

Naudą pajausite iš karto

Parduotuvės plotas beribis. Parduokite tiek, kiek turite! Atsiskaitymus už prekes gausite akimirksniu per integruotas mokėjimo sistemas. Lengvai kaupiama klientų duomenų bazė pagelbės įgyvendinant lojalumo programas bei analizuoti klientų poreikius.

Taupykite savo laiką ir energiją

HOSTEX siūlo el. Parduotuvės sprendimą, kurio Jums reikia, norint padidinti gaunamas pajamas už minimalias sąnaudas. Siūlomas sprendimas yra lankstus, parduotuvės funkcionalumas Jums leis pradėti verslą internete paprastai ir greitai.


Ką Jūs gaunate:

Galingą serverį, skirtą tik jūsų parduotuvei
Greitą parduotuvės paleidimą
Patrauklią Web 2.0 parduotuvės išvaizdą
24x7 parduotuvės stebėjimą
Prekių katalogą
Dovanų ir nuolaidų kuponų modulį
Perkamiausių prekių modulį
Įvairūs mokėjimų moduliai
Paieškos modulį
Elektronines (PDF) sąskaitas faktūras
Naujienlaiškio siuntimo galimybę
Klientų lojalumo programų modulį
Galimybę klientams komentuoti prekes
Neribotą kategorijų skaičių
Pilnai lietuvišką aplinką
Standartinė parduotuvė susideda iš naujos kartos aplinkos prekių katalogo ir prekių krepšelio, kuriuos mato pirkėjai ir administravimo aplinkos, kurią naudoja interneto parduotuvės savininkas.

El. parduotuvės DEMO

ADMINISTRAVIMAS - PARDUOTUVĖ

Galingas ir saugus serveris
Neribojamas prekių ir kategorijų kiekis
Paruošti atsiskaitymai internetu
Neribojamas parduotuvės kategorijų skaičius
Profesionali priežiūra ir konsultacijos

99 Lt per mėnesį

Turinio valdymas

Turinio_valdymasInterneto parduotuvės adminsitravimo aplinka pritaikyta paprastam vartotojui, tad nesunkiai galėsite administruoti prekes, nuotraukas ir galerijas. Yra galimybė naudoti kelias kalbas. Reklamos valdymo (baneriai) bei naujienlaiškių siuntimo galimybė leis pritraukti daugiau vartotojų. Daugybė integruotų modulių (specialūs pasiūlymai, pageidaujamų prekių sąrašai, populiariausios prekės blokas ir t.t.) vartotojams suteiks daugiau laisvės bei patogumo perkantis Jūsų interneto parduotuvėje.


Prekių valdymas

Prekiu_valdymas
Prekių įkėlimas į parduotuvę yra išties lengvas. Galimybė kategorizuoti prekes, pirkėjui leis lengviau rasti ieškomą produktą. Duomenis į parduotuvę galėsite importuoti iš turimų Microsoft Excel failų (xls, csv), tai išties patogu apdorojant didelį kiekį duomenų. Visiems produktams galima priskirti atributus (pvz.: spalva, dydis ir t.t.), nuotraukas.


Užsakymų valdymas

Uzsakymu_valdymas
Užsakymų administravimas leis greitai apdoroti kiekvieną užsakymą. Jūs iš karto sužinosite apie naują užsakymą, kadangi pranešimai siunčiami į el. paštą. Klientams galėsite pasiūlyti pristatymo būdų ir vietų pasirinkimo galimybę. Lojalumo programų modulis leis skatinti pardavimus, suteikiant pirkėjams nuolaidų.Su elektronine parduotuve rekomenduojame užsisakyti ir SSL sertifikatą. Tai suteiks Jūsų klientams pasitikėjimą Jūsų parduotuve bei padidins klientų duomenų saugumą.

Oficiali svetainė:
http://www.prestastore.com/

Vertimai:
http://www.prestashop.com/en/downloads/

Moduliai/Šablonai:
http://www.ecartservice.net/free-prestashop-modules/
http://www.presta-templates.com
Oficiali dokumentacija (anglų k.):
http://www.prestashop.com/wiki/

Oficialus forumas (anglų k.):
http://www.prestashop.com/forums/

Dokumentacija (lietuvių k.)HOSTEX partnerių sąrašas:


El. paštas:
info@deform.lt

Tel: 8 37 226215
Faks: 8 37 260258
Specializacija:
Vizualiniai tinklalapių sprendimai.
Vartotojo sąsajų / web aplikacijų dizainas.
Netradicinių el. koncepcijų vizualiniai sprendimai.
El. biuletenių (naujienų el. paštu) dizainas.
Reklaminių skydelių kūrimas.

El. paštas:
info@invertus.lt

Tel: 837 712 653
Faks: 837 337116
Specializacija:
Kompleksines reklamos paslaugos.
El. parduotuvių dizaino pritaikymas kliento poreikiams.
Projektų optimizavimas paieškos sistemoms.
Verslo sistemų programavimas.
El. paštas:
ignas@mailer.lt

Tel: +37069880829
Mailer.lt – elektroninio pašto rinkodaros sprendimai

Mailer.lt patogus ir efektyvus įrankis skirtas rinkodaros profesionalams. Mailer.lt leidžia lengvai ir greitai kurti puikiai atrodančius naujienlaiškius ir juos siųsti dideliems kiekiams gavėjų. Po išsiuntimo sistema pateikia detalias ataskaitas apie tai kiek gavėjų perskaitė laišką, paspaudė ant nuorodų ar atliko kitus veiksmus.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turite papildomų klausimų? Kreipkites į Pagalbos tarnybą.