HOSTEX miškas


Už kiekvieną Jūsų užsakytą paslaugą mes pasodiname po medelį.

Kodėl HOSTEX sodina mišką?

Mūsų siūlomos duomenų centrų paslaugos suteikia daug vertės klientams, tačiau patys duomenų centrai teršia aplinką. Norėdami kompensuoti mūsų ir mūsų klientų veiklos daromą taršą, sodiname medelius.

Mes tikimės, kad jūs pritariate tokiai HOSTEX iniciatyvai. Nes duomenų centrų plėtra (taigi ir didesnė tarša) vyksta dėl to, kad nepaliaujamai auga hostingo paslaugų poreikis.

Kur yra HOSTEX miškas?

Jis auga Druskininkų savivaldybėje. Druskininkų miškų urėdijoje jau pasodinta 11.400 medelių 1,4 ha teritorijoje. Kartu su girininkais dalį medžių pasodino ir HOSTEX darbuotojai. Tikslią HOSTEX miško vietą galite pažiūrėti čia:


View HOSTEX Miškas in a larger map

Kaip teršia duomenų centrai?

Paskaičiavome, jog HOSTEX duomenų centrai per metus sunaudoja 1.800.000 kWh elektros energijos, kuriai pagaminti į aplinką išmetama 1350 tonų CO2. Šį taršos kiekį kompensuoja 4050 medžių. Palyginimui, vienas namų ūkis Lietuvoje per metus sunaudoja vidutiniškai apie 1400 KWh energijos (išmetama 1,1 tonos CO2).

Kaip aš galiu prisidėti?

Jūs jau prisidedate, jei naudojatės HOSTEX paslaugomis. Kai bet kuris mūsų klientas užsisako naują fizinį ar virtualų serverį, mes plečiame mišką, kad kompensuotume didėjančią taršą.

Tai leidžia mums atvirai žiūrėti vieni kitiems į akis su ramia sąžine, kad kompensuojame gamtai tai, ką iš jos gauname vardan savo augančių verslo poreikių.

 
 
Miško sodinimo akimirkos: