Verslo sistemų priežiūra

Paslauga skirta įmonėms, kurios siekia užtikrinti nepriekaištingą verslo sistemų darbą. Stabilus, nepertraukiamas kritinių verslo sistemų (tokių kaip klientų valdymo, finansų valdymo; sąskaitų išrašymo; e-verslo ir kt.) funkcionavimas yra būtinas sėkmingam verslo procesų valdymui.

Teikiamos paslaugos

  1. Serverių administravimas ir nuoma - Prevencinė serverių priežiūra žymiai sumažina sistemų klaidų ir gedimų skaičių, užtikrina bet kurio serverio nepriekaištingą veikimą ir patikimumą. Serveriai nuomojami tik besinaudojantiems serverių administravimo paslaugomis.
  2. Serverių techninė priežiūraNuotolinis serverių techninių parametrų stebėjimas, garantinis ir pogarantinis serverių aptarnavimas.
  3. Sistemų ir duomenų bazių valdymo sistemų administravimas - Administruojamos serverių operacinės sistemos bei duomenų bazės. Siūlome administravimo paslaugas visoms plačiau paplitusioms duomenų bazių sistemoms, kuriomis grindžiamos moderniausios finansų ir verslo taikomosios programos.
  4. Rezervinis kopijavimas ir atstatymas - Įmonių informacinių sistemų duomenų archyvai saugomi specialiuose saugojimo įrenginiuose. Ši paslauga garantuoja, kad atsarginė sistemos kopija bus laikoma kitoje vietoje nei pati sistema. Nuolat daromos atsarginės duomenų kopijos užtikrina, kad įmonės duomenys niekada nebus prarasti.
  5. Licencijų nuoma - Klientui pageidaujant, serverių programinės įrangos licencijos gali būti išnuomotos sutartam laikotarpiui (netgi 1 mėnesiui).

Turite papildomų klausimų? Kreipkites į Pagalbos tarnybą.