Tapkite HOSTEX partneriu


Šio pasiūlymo tikslas – užmegzti artimesnius abipusiai naudingus bendradarbiavimo ryšius, kurie padės keistis klientais ir abiems pusėms plėsti jų ratą. Mes tikime, jog partnerystė šiuo metu yra labai svarbus dalykas ir žinome jog verslas verslui gali padėti kurti pridėtinę vertę. Todėl, siūlome susipažinti su mūsų bendradarbiavimo privalumais.

Kodėl verta tapti HOSTEX partneriu?
Dirbdami su mumis gausite papildomų pajamų už Jūsų klientų užsakytas paslaugas. Siūlomas bendradarbiavimo modelis: partneriui mokamas piniginis užmokestis už kiekvieną jo pastangų dėka įsigytą Kliento paslaugą. Išsamesnę informaciją apie komisinius Jums suteiks partnerių programos koordinatorius.

Taip pat:
  • Prisitaikysime prie Jūsų poreikių. Jei turite savo turinio valdymo sistemą ar specifinius reikalavimus serverio parametrams, rasime patogiausią sprendimą Jums ir Jūsų klientams.
  • Bendrausite tiesiogiai, su Jums skirtu HOSTEX vadybininku, kuris rūpinsis Jūsų užklausomis.
Susidomėjote? Susisiekite su mumis tel. (8-5) 2715305 arba el.paštu: info@hostex.lt

Mūsų partneriai:

UAB Gaumina UAB „Gaumina
http://www.gaumina.lt
info@gaumina.lt
Tel.: +370 5 2691655

Trumpas pristatymas:

Tai didžiausia ir greičiausiai auganti interneto sprendimų bendrovė Baltijos šalyse. Teikiamos visos interaktyvios paslaugos: nuo interneto strategijos sukūrimo iki tinklalapių gamybos, Flash animacijos, optimizavimo paieškos sistemoms, virusinės ir netradicinės rinkodaros internete.

Darbu pavyzdžiai:

http://www.degtine.lt http://www.crownpaints.ie http://www.mgbaltic.ltUAB „EMTN”
http://www.emotion.lt
pardavimai@emotion.lt
Tel.: +370 46 301215
Mob.: +370 670 27384


Trumpas pristatymas:

Mes neatsitiktinai sakome, kad e-motion – partneris verslui internete. Šie trys žodžiai apibrežia mūsų darbo krypti. Jūsų sekmė internete yra mūsų sekmės dalis, todėl mes nevadiname Jūsų užsakovais. Jus esate mūsų partneris. Mūsų dažniausiai ieško tos įmonės ir organizacijos, kurios siekia konkrečių verslo tikslu ir nori sužinoti, kaip interneto teikiamos galimybes gali padėti juos įgyvendinti. Ar tai aktualu ir Jūsų verslui? Tuomet mums pakeliui.

Darbu pavyzdžiai: http://www.emotion.lt/svetaines


UAB Epalete UAB „Epalete
http://www.epalete.lt
info@epalete.lt
Tel.: +370 699 43275

Trumpas pristatymas:

Mes kuriame individualaus arba pasirinktinio dizaino interneto svetaines, e. parduotuves. Visų Epalete sukurtų interneto svetainių ir e.parduotuvių turinio valdymo sistemos ir programinis kodas yra paruoštas optimizavimui paieškos sistemose.

Darbu pavyzdžiai: http://www.epalete.lt/category/portfolio/


UAB M2 technologijos UAB „M2 technologijos
http://www.m2.lt
http://www.optimalsite.com
info@m2.lt
Tel.: +370 5 2462284

Trumpas pristatymas:

Specializuotų interneto projektų (interneto portalai, e-komercija), informacinių sistemų projektavimas ir gamyba, verslo procesus optimizuojančios programinės įrangos kūrimas, turinio valdymo sistemos OptimalSite vystymas ir diegimas.

Darbu pavyzdžiai: http://www.m2.lt/lt/projektai/interneto_portalai/UAB „Septintoji Dimensija“
http://www.7d.lt
http://www.webtrade.lt
info@7d.lt
Tel.:+370 600 77770
Trumpas pristatymas:

7D - tai septintoji dimensija. Realiame
pasaulyje mes žinome tris matavimus: plotis, ilgis, aukštis. Internetinių projektų realizaciją galima įvertinti dar trimis kitais matais: apimtis, laikas ir kaina. O mes esame septintosios dimensijos komanda, kuri gali kokybiškai išpildyti visus Jūsų informacinės sistemos poreikius, nuo nesudėtingo reprezentacinio puslapio iki sudėtingos verslo valdymo sistemos.

Darbų pavyzdžiai: FotoFabrikas.lt, MAXIMAFoto.lt, KIKA.LT, FujiBikes.lt...
UAB Simple LT info@thesimple.lt
Tel. 8 601 33535
       8 601 18787
A.Goštauto g. 12, Vilnius
Trumpas prisistatymas:

Simple LT – teikia pilno spektro komunikacijos paslaugas. Reklamos kampanijų planavimas ir valdymas. Kūrybos paslaugos.Interneto komunikacija ir sprendimai: kūryba, programavimas, PrestaShop el. komercija, ORM, soc. media projektai (projektas Nemelas.lt),Renginių organizavimas (projektas Kovo3).

Darbų pavyzdžiai: www.thesimple.lt | www.nemelas.lt | www.kovo3.lt